Головна Історія В Жовкві вшанування Героя Небесної Сотні – Анатолія Жаловагу

В Жовкві вшанування Героя Небесної Сотні – Анатолія Жаловагу

320
0

21 листопада, у День Гідності та Свободи заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, керівник апарату Жовківської райдержадміністрації Анна Богуш та директор Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віра Кожушко поклали квіти до могили Героя Небесної Сотні – Анатолія Жаловаги.

Присутні віддаючи належну шану, вшанували подвиг Героя хвилиною мовчання та запалили лампадки на могилі Героя у м.Дубляни. Потому запалили лампадки біля  меморіальної дошки Небесної Сотні, де віддали шану усім Героям, які загинули під час Революції гідності, а також подякували батькам Анатолія Жаловаги за виховання сина.

Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

 

Довідково:

Анатолій Жаловага народився у Львові 13 березня 1980 року. Навчався у ЛУФК на відділенні гандболу, закінчив училище у 1997 році.

20 лютого 2014 року загинув від кулі снайпера в Києві на вул. Інститутській.

Нагороди та відзнаки

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Анатолію Жаловазі було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

5 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Вшанування Героя Небесної Сотні – Анатолія Жаловаги