Головна Герої Історії пацієнтів Superhumans Center: військовий Андрій Гідзун

Історії пацієнтів Superhumans Center: військовий Андрій Гідзун

101
0

Андрій Гідзун, 29-річний пацієнт Superhumans Center, що отримав поранення 7 квітня під Миколаєвом.

«Виявилося, мрія більша за ціль. Виявилося, ми повертаємо не лише можливість ходити, ми повертаємо можливість стоячи на своїх двох тримати новонародженого сина. Виявилося, ми не робимо сталеві руки, ми даємо можливість дістати каблучку та зробити пропозицію власноруч», – написала у соцмережі CEO Superhumans Center Ольга Руднєва.

Просто зараз в Superhumans Center пишуться історії Superлюдей на шляху до своїх мрій. Кожен етап лікування, кожен день реабілітації, кожен прояв сили та витримки, кожен крихітний успіх, кожне слово підтримки від близьких наближають їх до омріяного.

Наприклад, Андрій мріє поїхати з батьком на риболовлю і навчитися тримати в правій руці спінінг.

«Це був мінометний обстріл. Ми з командиром сиділи в машині, я, як завжди, на рації. Почули, що щось біля нас вибухнуло. Вибігли з машини, швидко заховались по окопах, але обстріл був дуже щільним і ми прийняли рішення про передислокацію. Побігли в іншу посадку і вже там мене впіймала міна», – розповів військовий.

Разом з командою Superhumans Андрій відвідав офіс компанії Open Bionics. Каже, що це було одне з найяскравіших позитивних вражень. Андрій вже отримав свій протез і може втілювати свої маленькі й великі мрії одну за одною.