Головна Герої На Львівщині відкрили меморіальну дошку на честь захисника Ярослава Улічного

На Львівщині відкрили меморіальну дошку на честь захисника Ярослава Улічного

6
0

Пам’ятну таблицю встановили на фасаді Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну міста Львова, у якому працював захисник.

Вчора, 5 березня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому захиснику України Ярославу Улічному. Пам’ятну таблицю встановили на фасаді Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну міста Львова. У цьому закладі захисник працював вчителем та керівником фізичного виховання.

Ярослав Улічний народився 26-го серпня 1986 року в селі Сільці Червоноградського району Львівської області. У 2014 – 2015 роках служив в АТО у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади. З перший днів повномасштабного вторгнення росії Ярослав повернувся до лав ЗСУ. Брав активну участь в обороні Миколаєва та звільненні Харківщини, а впродовж останніх місяців воював на Донеччині.

2 березня на Донеччині відбувся останній бій за його участі. Воїн загинув на 37-му році життя внаслідок мінометного обстрілу, захищаючи незалежність та цілісність України від російських окупантів.

Нагороди:

  • Нагородили відзнакою Начальника Генерального штабу України — нагрудним знаком «Учасник АТО».
  • Нагородили подякою Львівської обласної ради як воїна-освітянина Львівщини, який захищає Україну.
  • Посмертно відзначили указом Президента України №224/2023 «Про відзначення державними нагородами України» від 14 квітня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вічна пам’ять та шана Герою України!