Головна Герої «Не говоріть про нас без нас»: у вітанні очільника Львівщини до Дня...

«Не говоріть про нас без нас»: у вітанні очільника Львівщини до Дня захисника та захисниці висловилися військові шести бригад

193
0

Упродовж восьми місяців Збройні Сили України захищають суверенітет та територіальну цілісність України від загарбників. До вітання очільника Львівщини з Днем захисників та захисниць України долучились військовослужбовці шести різних бригад, які зараз перебувають на передовій.

«Не говоріть про нас без нас. Мені дуже імпонує цей принцип. Тому у День захисників та захисниць України нехай говорять наші воїни», – акцентував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Про те, що допомагає нашим захисникам продовжувати мужньо боротись проти окупантів розповідають воїни 24-ї ОМБр імені короля Данила, 80-ї ОДШБ, 103-ї та 125-ї окремих бригади Сил ТрО, 45-ї окремої артилерійської бригади, 12-ї ОБ армійської авіації імені генерал-хоружного В. Павленка.

Найбільше наші воїни сумують за родинами та дітьми, за місцями, де вони виросли, а також за звичними речами: теплий душ та відпочинок на природі.

Попри всі труднощі та втому, військові зізнаються, що настрій у них бойовий, адже сил до боротьби їм дають думки про найрідніших, про спокійне та мирне небо для своїх дітей у вільній України.

Також захисники розповідають, що зроблять після Перемоги. Хтось почне подорожувати Україною, хтось почне стосунки, а хтось поїде відбудовувати рідні міста та села.

«Мрії наших захисників мають здійснюватися, над цим працює вся країна та весь цивілізований світ. Дорогі воїни, дякуємо за захист, бережіть себе. Переможемо!»,  – наголосив очільник Львівщини.