Головна Герої «Одні здались в полон, інші відмовились»: розповідь воїна 80 ОДШБр про нещодавній...

«Одні здались в полон, інші відмовились»: розповідь воїна 80 ОДШБр про нещодавній штурм

95
0

Він – розвідник аеромобільного батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Нагороджений відзнакою Командувача Сухопутних військ ЗСУ «За звитягу».

«Усі завдання, які нам давали, ми виконували. Успіхи були всюди. Це відбувалося на Бахмутському напрямку. Спочатку відпрацювали «бульдогом», потім зайшли в посадку. Найголовніше та найскладніше – туди зайти. Ворог відступив від краю посадки й засів. Ми проводили зачистку. Безпосередньо за метр від кожного з нас був противник. Ми підходили до їх «нор» та кидали гранати або ж стріляли. Ми кричали їм: «Здавайтеся! Якщо ви виходите, ми вас не вбиваємо!» Дехто відмовився, а інші виходили. Ми взяли полонених», – розповідає перебіг нещодавнього вдалого штурму десантник.

Розвідник розповідає про свій перший вихід в тил ворога, щоденні бойові завдання свого підрозділу в районі Бахмуту та наголошує на високій ціні нашої перемоги, у якій не сумнівається.

«Це наша земля. Ми будемо йти до останнього. Ми повинні забрати те, що наше. На противника психологічно дуже сильний тиск, бо він розуміє, що ми йдемо вперед. Вони або тікають, або здаються, або просто до останнього стоять. У будь-якому випадку, навіть якщо вони стоять до останнього, ми їх знищуємо», – зауважує воїн ДШВ.

Служба зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.