Головна Герої Визначено переможців конкурсу «Очима дитини про бюджет країни»

Визначено переможців конкурсу «Очима дитини про бюджет країни»

195
0

Упродовж останніх місяців школярі Жовківщини могли взяти участь у першому етапі конкурсу «Очима дитини про бюджет країни», який організувало Головне управління Міндоходів у Львівській області.

Конкурс проводили за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики: художні твори; літературні твори. Він відбувався у двох вікових категоріях:

І категорія – це учні, яким станом на 1 січня 2014 року виповнилося 9-11 років;

ІІ категорія – це учні, яким станом на 1 січня 2014 року виповнилося 12-15 років.

Участь у конкурсі надала змогу школярам у творчій формі висловити своє бачення і розуміння ролі, значення і місця податків у житті держави і  суспільства, в майбутньому України.

Цими днями у приміщенні ДПІ у Жовківському районі відбулось засідання конкурсної комісії, яка визначила переможців. Велика кількість малюнків, різносторонній творчий підхід, стилістичний виклад та естетичний вигляд дитячих робіт змусили членів журі в дебатах доводити правильність свого вибору. Переможцем у І віковій категорії стала 10-річна Юстина Янкович, учасниця гуртка «Юний художник» Жовківського районного центру творчості (керівник Софія Каськун). Графічний малюнок «Сплачені податки вчасно — заживемо, друзі, класно» Івана Поповича із села Боброїд отримав першу номінацію у другій віковій категорії. Автору 13 років. Він навчається у Бишківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Любить спорт, рибалку, займається музикою. У тематиці «Літературні твори» переможцем стала Юля Добрусь, учениця 5-Б класу Жовківської ЗОШ № 1. Її вірш «Наскільки важливий бюджет України» отримав найбільше схвальних відгуків у членів комісії.

Нагадуємо, що переможці візьмуть участь у другому етапі конкурсу, який відбудеться у травні й проходитиме на регіональному рівні, де визначатимуться найкращі учнівські роботи серед надісланих з районів. Автори робіт, які посядуть перші місця на другому етапі, стануть лауреатами Всеукраїнського рівня.

Переможці регіональних відбіркових турів візьмуть участь у загальнонаціональному визначенні переможців, що відбуватиметься протягом червня-серпня цього року.