Головна Герої Сьогодні Львівщина прощається з сімома захисниками

Сьогодні Львівщина прощається з сімома захисниками

13
0

Ярослав Облоненко, Тарас Оприск, Павло Лінкевич, Віталій Дерейко, Валентин Король, Вадим Сухоруков, Павло Пецюх загинули через російську агресію.

Ярослав Облоненко народився і проживав у місті Стрий. Був солдатом, стрільцем 1 стрілецького батальйону. Загинув 17 березня під час виконання бойового завдання від мінометного обстрілу в районі населеного пункту Білогорівка на Луганщині.

Тарас Оприск родом із села Гірське Миколаївської громади. Був солдатом, розвідником – навідником військової частини А4056. Загинув 16 березня, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Твердохлібове на Луганщині.

Павло Лінкевич (позивний «Freeman») – житель міста Жовква. Воїн служив у військовій частині Т0910, обороняв Україну у східному напрямі. Загинув 2 березня 2024 року на Бахмутському напрямку у віці 37 років.

Віталій Дерейко – житель міста Броди Золочівського району. Він був стрільцем-снайпером десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу. Загинув 10 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Захиснику було 44 роки.

Валентин Король – житель міста Червоноград. Проходив службу у військовій частині А7075. Загинув 13 березня на Донеччині.

Вадим Сухоруков – житель міста Червоноград. Проходив службу у військовій частині А 0284. Загинув 15 березня на Донеччині. Йому було 25 років.

Павло Пецюх народився у місті Селидове Донецької області. Проживав у Новояворівську. З 2000 до 2002 року проходив військову службу в армії. З початком повномасштабного вторгнення  його призвали на військову службу до лав Збройних Сил. Загинув 16 березня на Луганщині.

Вічна памʼять усім полеглим захисникам.