Головна Герої У селі Деревні було організовано та проведено коляду для потреб військових

У селі Деревні було організовано та проведено коляду для потреб військових

362
0

Ось і пройшли Різдвяні свята. Віншування, побажання звучали і в радіохвилях, і на телебаченні, і в соцмережах… Та як приємно почути щирі та теплі слова вітань безпосередньо від людини, у живому спілкуванні.

 У селі Деревні учасники фольклорного колективу «Берегиня» Народного дому у складі Мирослави Мандрик, Марії Сагали, Іванни Джури, Ганни Борохи, Оксани Сабан, Оксани Пенцак, Оксани Білик разом з активною молоддю (Юля Практика, Мар’яна Охрісько, Наталія Скрипка, Андрій Панас, Мар’ян Дем’янович) організували та провели коляду для потреб військових. Акція тривала з 15 до 17 січня. Ідею колядувати та допомагати воїнам АТО підказав о. Богдан Горінецький, і її з радістю підтримали парафіяни, пройшовшись селом з колядками та щедрівками, щоб звеселити люд християнський, донести в кожну оселю, в кожну родину, що Христос народився. І деревнянці чекали тієї прекрасної звістки, щирого, теплого слова, гарної коляди на своєму дворі. Господарі щедро обдаровували колядників, бо знали, що гроші підуть на  добру справу: на допомогу воїнам-землякам, які захищають нашу рідну Україну на Сході.

Мирослава Мандрик: «Ми колядою прославляємо народження Христа та водночас допомагаємо тим людям, які зараз на Сході і дійсно потребують нашої допомоги. Хотілося не просто допомогти нашим хлопцям якимись матеріальними цінностями, а ще й морально підтримати, заспівати гарних колядок. Ми дієво здатні на щось більше, ніж просто сумувати та висловлювати занепокоєння».

Спільна молитва-прохання Божої ласки й охорони для бійців, перемоги для України завершувала разом з традиційними віншуваннями кожні відвідини. У своїх віншуваннях деревнянці бажали злагоди, здоров’я та головне – перемоги, миру кожному зокрема та єдності нашій державі.

Зібрані десять тисяч гривень активісти завезли воїнам, які перебувають на лікуванні в Львівському госпіталі. Це Руслан Філіпсонов, уродженець  с. Жовтанців, та Ігор Гордійчук, полковник, Герой України.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.