Головна Герої З російського полону повернувся захисник з Львівщини

З російського полону повернувся захисник з Львівщини

40
0

До вчора звісток про Остапа Решетніка не було.

Напередодні, 3 січня, з російського полону повернули 230 українських воїнів та цивільних. Це солдати, сержанти, офіцери – воїни Збройних Сил, Національної гвардії, ВМС, прикордонники. Частина захисників боронила Маріуполь та «Азовсталь».

Як повідомив очільник Львівщини Максим Козицький, серед тих, хто вчора повернувся з полону додому – львів’янин Остап Решетнік. Ще з 2014 року наш земляк служив на сході країни у пересувних госпіталях та санітарно-епідеміологічних групах. Під час повномасштабної війни Остан виконував свою місію у складі 555 Маріупольського госпіталю.

«Останнє повідомлення рідним від Остапа передали ще у квітні 2022 року. Через декілька тижнів дізналися, що він у полоні. До вчора жодних звісток від Остапа не було. Дякую близьким за віру. Дякую всій команді на чолі з Президентом, яка доклала неймовірних зусиль, щоб Остап та ще понад 200 наших людей повернулися додому. Здоровʼя усім! Нехай кожна українська сімʼя дочекається», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.