Головна Коротко Ані Лорак активісти у Львові готують “гарячий прийом”

Ані Лорак активісти у Львові готують “гарячий прийом”

255
0

Співачці Ані Лорак, яка повинна виступити 2 червня у Львівській опері, місцеві активісти готують «теплий прийом». Анонсований концерт артистки, яка відкрито підтримала екс-президента Віктора Януковича та закликала людей не ходити на Майдан, викликав шквал емоцій у соціальних мережах.

Зокрема, користувачка Фейсбуку Khrystia Bevz пригадала, що Лорак заявляла про те, що люди протестують на Майдані, бо їм бракує любові, що їй не подобаються барикади у центрi Києва, що сама не піде на Майдан і нікому не радить.

«25 січня відразу після розстрілів на Грушевського, вона розважала гостей на весіллі сина екс-спікера ВРУ Литвина, яке святкували якраз неподалік місця вбивств, у готелі «Інтер-континенталь». Під час обох Майданів вона підтримувала Януковича, а 1999-го закликала: «Голосуй по уму, Голосуй за Кучму!». І ось тепер вона презентує кліп на пісню Івасюка «Балада про мальви», піарячись на Майдані, крові «Небесної Сотні» і війні», — написала Khrystia Bevz.

Додамо, що негативно поставились до маніпулювання пам’яттю «Небесної Сотні» у кліпі Ані Лорак «Мальви», де вона використала кадри розстрілів на Інститутській, учасники цих подій. Вони вважають, що таким чином співачка піариться на загиблих Героях.