Головна Коротко Через невиплату обіцяної надбавки в Жовкві страйкували медсестри

Через невиплату обіцяної надбавки в Жовкві страйкували медсестри

381
0
страйк медсестер у Жовкві. Світлина - Ігор Муравський

Сьогодні, 1 березня, у Жовкві медсестри влаштували страйк через невиплату обіцяної надбавки. Про це повідомляє Ігор Муравський.

“Сьогодні в місті Жовква, відбувся страйк працівників комунального не комерційного підприємства Жовківська лікарня Жовківської міської ради , причина не виплата надбавки за два місяці,обіцяної міністром охорони здоров’я Степановим. Також медики звернулись у правоохоронні органи по даному питанню. – йдеться у повідомленні.

У ході дискусії до них вийшов виконувач обов’язків головного лікаря Володимир Боровик. Він пообіцяв, що уже цієї середи здійснять виплату надбавки в повному обсязі.

“Є така постанова НЗСУ про надбавку. Але ми з колективом лікарні порадилися, як краще використати гроші і використати їх для нашої користі. Вирішили придбати спочатку портативний УЗД, а потім виплатити людям ці гроші. Такі переносні апарати мали бути у кожній лікарні до квітня, щоб ми могли підписати з НСЗУ більше пакетів на послуги. На це погодилися лікарі, лабораторія. Але наші молодші медсестри вирішили інакше – вони хочуть свою надбавку. Добре, виплатимо їм цю надбавку вчасно. Але якщо не зможемо у наступні місяці надавати послуги, за які платить НСЗУ, то доведеться скорочувати одне з відділень лікарні. Тоді хай люди не скаржаться, що ми не змогли зберегти їх робочі місця”, – розповів “Еспресо.Захід” в. о. головлікаря Жовківської лікарні Володимир Боровик.