Головна Коротко Діти з Жовківської школи створювали подарунки для наших військових

Діти з Жовківської школи створювали подарунки для наших військових

236
0

Символ миру та добра

Дитяча творчість — це щось спонтанне, неповторне, дивовижне. Вона робить життя малечі багатшим, повнішим, радісним, пробуджує фантазію, вчить мріяти, придумувати щось нове і незвідане, допомагає побачити і розпізнати, а згодом і розвинути можливий талант.

Напередодні Великодня шкільний психолог Жовківської ЗОШ № 1 Наталія Хочина разом із учнями початкових класів провела майстер-клас із виготовлення яскравих ангеликів.

Діти творчо підійшли до цього завдання та із задоволенням занурились в роботу. Під час майстер-класу малеча обмінювалася враженнями, захоплено створювала свої шедеври. Взагалі атмосфера заходу була дуже щирою і просвітленою, а процес виготовлення ангеликів приніс гарний настрій та посмішки. Адже власноруч зроблена річ, особливо така світла та позитивна, як янгол, має чарівну силу, несе добро, створює веселу атмосферу, є оберегом. Ангелики, яких зробили юні майстри, були у більшості патріотичних кольорів, тож і думки при їх створенні — присвячені найкращим побажанням для нашої країни. До слова, батьки також долучилися до гарної акції, і на батьківських зборах декорували вже не агнеликів, а писаночки.

А от вчитель початкових класів Олена Гнатівна Козак із своїми вихованцями, учнями 1-А класу, створювала подаруночки для наших військових — великодні малюночки, які потім передали на Схід. Діти малювали їх дуже старанно, адже усвідомлювали, що це їхній вклад у перемогу нашої держави.

Яніна ТАРАСІВ