Головна Коротко Із нагоди професійних іменин вітання від голови Жовківської РДА

Із нагоди професійних іменин вітання від голови Жовківської РДА

256
0

У третю неділю березня своє професійне свято відзначили працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Голова Жовківської РДА Надія Щур та міський голова Петро Вихопень привітали працівників комунальних служб міста. Цьогоріч підприємство «Жовкватеплоенерго» посіло третє місце в конкурсі серед теплопостачальних організацій. Конкурс на звання «Краще підприємство комунальної теплоенергетики України» за 2016 рік проводила Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго». Вона об’єднує понад 90 найбільших підприємств усіх регіонів України, що виробляють, постачають та/або транспортують теплову енергію.

Надія Щур побажала всім працівникам підприємства міцного здоров’я, бадьорості і невичерпної енергії та вручила грамоти кращим його представникам. Окрему подяку за роботу висловили керівнику ТОВ «Жовкватеплоенерго» Роману Курнату (на світлині).

За професійність, відповідальність, сумлінну повсякденну працю на благо людей та з нагоди професійного свята були нагороджені працівники КП «Жовківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства» та керівник Тадей Швай.

— Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Саме від Вашого професіоналізму і відповідальності багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини», — зазначила голова РДА.

Наш кореспондент.