Головна Коротко Львівська ОДА спільно з науковим та юридичним середовищем підписали Меморандум про співпрацю

Львівська ОДА спільно з науковим та юридичним середовищем підписали Меморандум про співпрацю

225
0

23 березня, Львівська ОДА, Національний університет «Львівська Політехніка» та Рада адвокатів Львівської області підписали Меморандум про співпрацю та спільну діяльність щодо розвитку юридичної галузі в області. Документ передбачає об’єднання зусиль щодо сприяння розвитку юридичної науки у Львівській області, реформування правничої освіти в Україні в світлі європейських стандартів вищої освіти та забезпечення якості правничої професії.

«Я переконаний, що Меморандум, який ми сьогодні підписуємо буде не просто частиною історії стосунків адвокатури, влади та науки, а стане доброю основою для нашої співпраці. Я вірю у вашу мудрість, я переконаний у вашій професійності і ми сьогодні обов’язково повинні зробити все для того, щоб наша Україна, так як це сьогодні закріплено в Конституції, стала повноправною частиною Європейського Союзу та НАТО»,-зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Серед спільних завдань – розвиток в області фахової адвокатури та юриспруденції, формування та реалізація наукових програм розвитку важливих напрямків проведення реформ у сфері правосуддя, адвокатури та вищої освіти, розширення професійних знань адвокатами Львівщини, проведення семінарів, тренінгів, круглих столів для обговорення проблемних питань тощо.

Зазначимо,що Меморандум підписали в межах проведення семінару для підвищення кваліфікації адвокатів регіону.