Головна Коротко Нові книги для бібліотеки села Зіболки

Нові книги для бібліотеки села Зіболки

269
0

У час сучасних інформаційних технологій книга залишається одним з основних інформаційних джерел. Сьогодні документні ресурси бібліотек є чи не єдиним загальнодоступним безкоштовним джерелом інформаційного забезпечення. Від того, як  сформовані ці ресурси, чи поповнюються вони новими виданнями, залежить якість виконання бібліотеками своїх основних обов’язків – задоволення запитів читачів.

Відрадно, що серед нас є люди, яким небайдужа доля бібліотек, для яких доброчинність стала невід’ємною складовою життя.

Цими днями лідерка громадської діяльності Ірина Кіянка вже вкотре подарувала книги для бібліотеки с. Зіболок. Серед подарованих видань – художня, суспільно-політична, краєзнавча література.

Вартісною для бібліотеки стане книга колективу львівських авторів (автор ідеї та відповідальний редактор Наталя Хобзей) «Лексикон львівський поважно і на жарт». Особливістю книги є не тільки тлумачення багатьох іноді уже призабутих слів, сталих словосполучень, прислів’їв та приказок, а й розлогі цитати, у яких згадано про львівські традиції і звичаї, історичні події, особливості побуту. Книги цікаві за змістом і оформленням неодмінно знайдуть своїх користувачів.

Галина Струк, бібліотекар с. Зіболок.