Головна Коротко Щодо забезпечення путівками в санаторії працюючих інвалідів

Щодо забезпечення путівками в санаторії працюючих інвалідів

189
0

Згідно Інструкції про порядок обліку, зберігання, розподілу та видачі путівок до санаторіїв, пансіонатів та будинків відпочинку в органах соціального захисту та Порядку забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів та ветеранів війни, органи соціального захисту населення за рахунок коштів державного бюджету забезпечують путівками до санаторно-курортних установ, пансіонатів та будинків відпочинку ветеранів війни та інвалідів, які не працюють та отримують пенсію в органах соціального захисту населення.

Працюючі інваліди забезпечуються путівками за місцем роботи, або за місцем обліку санаторно-курортного лікування.

Путівки до санаторіїв, пансіонатів та будинків-відпочинку видаються інвалідам і пенсіонерам, згідно з встановленою чергою, в міру надходження путівок, відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, встановлених чинним законодавством для конкретної категорії осіб.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2004 р. № 785 п. 2, п. 5, п. 6 Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, грошова компенсація виплачується інвалідам війни І, II, III груп.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2007 р. № 150, п. 4 Порядку виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування, компенсація виплачується інвалідам з дитинства, загального захворювання І, ІІ, ІІІ груп.

За довідками та консультаціями звертатися в управління соціального захисту та тел. 22-436.

 

 

Ю. ДЕМЧИШИН,  керівник управління.