Головна Коротко Звернення голови Жовківської райдержадміністрації до жителів Жовківського району

Звернення голови Жовківської райдержадміністрації до жителів Жовківського району

208
0

Шановні  громадяни!

Народна мудрість говорить: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Нас хвилює те, що сміття викидається на тротуари, дороги, в річки, ставки, ліси, паркові зони, придорожні смуги, навіть джерела. Такі дії є  неприпустимими. Жовківський район є прикордонним. Через його територію проїжджає багато іноземних гостей нашої держави, тому надзвичайно важливе значення має санітарний стан довкілля.

За доброю традицією, напередодні Великого Християнського свята Великодня, від 16 березня до 16 квітня 2016 року у районі проводиться місячник  озеленення, прибирання та благоустрою, а 16 квітня 2016 року –  День довкілля.

8 квітня 2016 року відбудеться загальна районна весняна толока.

Звертаємося до Вас із проханням долучитися до прибирання прибудинкових територій, взяти участь у толоці з прибирання та озеленення громадських місць, скверів, парків, дитячих майданчиків, вулиць, пам`ятників, меморіалів, кладовищ, автобусних зупинок  у  кожному  населеному пункті,  в акціях «Посади дерево і збережи його», «За чисте довкілля», «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Мешканців міст, селищ, сіл, підприємців, просимо укладати угоди на централізоване вивезення твердих побутових відходів.

Окремо звертаємося до органів місцевого самоврядування. Ви відповідальні за інформування населення та проведення вказаної акції. Зокрема, потрібно ліквідувати стихійні сміттєзвалища, забезпечити вивіз та  захоронення сміття  у відповідних місцях.

Жовківською райдержадміністрацією за участю відповідних служб буде проведено об`їзд території району з визначення стану довкілля,  кращого населеного пункту.

Розраховуємо на Ваше розуміння та активну участь у громадській толоці та запланованих заходах.

Тільки спільними зусиллями зможемо зберегти красу та неповторність рідної Жовківщини.

Поставмося до рідної землі зі всією відповідальністю, щоб залишити її для наступних поколінь доглянутою! Це наша земля, і вона має бути найкращою!

Із повагою, голова райдержадміністрації Надія Щур.