Головна Коротко Протягом однієї доби на водоймах Львівщини загинуло 4 людини

Протягом однієї доби на водоймах Львівщини загинуло 4 людини

242
0

16 червня о 16:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Ясниська Яворівського району на місцевій водоймі пірнув у воду і не винирнув на поверхню хлопець 2000 року народження, житель м. Львова. Водолазами центральної рятувально-водолазної служби проводились пошуки зниклого. Пошукові роботи завершено о 21:40 – зниклого не знайдено. Пошукові роботи продовжуються з настанням світлої пори доби 17 червня.

Про це Жовкві он-лайн повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

О 20:17 надійшло повідомлення про те, що в с. Муроване Пустомитівського району в місцевому озері втопилась жінка, 1985 року народження, мешканка м. Львова. Тіло загиблої, без ознак насильницької смерті, було витягнуто на поверхню місцевими мешканцями.

О 20:50 надійшло повідомлення про те, що в с. Чижиків Пустомитівського району на місцевому ставку, ймовірно, втопився чоловік, 1997 року народження. Водолазами центральної рятувально-водолазної служби з настанням світлої пори доби 17 червня проводитимуться пошуки зниклого чоловіка.

О 22:24 в с. Ясенів Бродівського району в місцевому ставку втопився чоловік, 1978 року народження, який проживав в с. Ясенів. Тіло загиблого, без ознак насильницької смерті, було витягнуто на поверхню місцевими мешканцями.