Головна Коротко Рава-Руська та Томашів-Любельський реалізовують спільний проект

Рава-Руська та Томашів-Любельський реалізовують спільний проект

419
0

Рава-Руська та Томашів-Любельський беруть участь у спільному проекті «Транскордонні барви Розточчя – співпраця Томашова-Любельського та Рави-Руської». Його фінансує Європейський Союз у рамках «Програми Транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007-2013».

Проект буде реалізований у березні – жовтні 2014 року. Його головною метою є поглиблення співпраці і підтримка спільних культурних традицій між громадами Томашова-Любельського в Польщі та Рави-Руської в Україні.

Під час реалізації проекту, представники громад Рави-Руської та Томашова-Любельського візьмуть участь у семінарах, майстер-класах, на яких будуть дізнаватися та навчатися про народні промисли, танці, вірування і магії, які існують на теренах польського та українського Розточчя. Зокрема, такі відбуватимуться як в Раві-Руській, так і в Томашові-Любельському.

Результатом реалізації Проекту повинно стати налагодження співпраці громад польсько-українського прикордоння. Крім того, його завданням є популяризація співпраці Томашова-Любельського та Рави-Руської, їхніх традицій та культури.