Головна Коротко Рава-Руський лісгосп засадив весною 148га лісових культур

Рава-Руський лісгосп засадив весною 148га лісових культур

290
0

Весна для працівників лісового господарства – гаряча пора. В усіх ця пора року асоціюється з пробудженням природи, а у лісівників – безпосередньо із зародженням лісу, адже посадка лісу – справа невідкладна і дуже важлива, до якої вони готуються заздалегідь та  з усією відповідальністю.

Для посадки в ДП «Рава-Руський лісгосп» у розсадниках та шкільних відділеннях було вирощено  1,4 млн. шт. сіянців та саджанців основних лісоутворюючих порід – сосни звичайної, дуба звичайного, вільхи чорної, модрини європейської, ялини звичайної та інших порід.

Перед початком лісо-культурних робіт у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства була проведена лісокультурна рада із захисту проектів лісових культур за участю вчених Львівського лісотехнічного університету, провідних спеціалістів управління, головних лісничих та інженерів лісових культур підприємств області.

У ДП «Рава-Руський лісгосп» навесні цьогоріч посаджено 148 га лісових культур. Відзначилися колективи Забірського (лісничий – П.М. Ледвій), Волицького (лісничий – В. В. Клех), Річківського (лісничий – Б. Ю. Капій), Гійченського (лісничий – О. В. Осьміловський) лісництв, які в  короткий агротехнічний  термін справилися з посадкою.

Зараз тривають посіви в розсаднику Річківського лісорозсадницького лісництва, щоб забезпечити господарство матеріалом для майбутнього садіння лісу. Цьогоріч активну участь у посадці взяли  учнівська молодь, представники громадських організацій, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, місцеве населення.

М. М. Никифорук,
прес-секретар
ДП «Рава-Руський лісгосп».