Головна Коротко Що жовківчани думають про карантин?

Що жовківчани думають про карантин?

283
0

Із 12 березня в Україні запроваджений карантин задля уникнення поширення COVID-19. Більшість наших земляків серйозно ставиться до загрози пандемії в Україні, вважаючи карантин необхідним та ефективним засобом. Однак чи всі готові сидіти вдома?

Відповідно до опитування, яке було здійснене у перший тиждень квітня, 87 % респондентів вважають реальною загрозу поширення коронавірусу в Україні. До того ж, більшість громадян вважають запроваджені карантинні заходи ефективними і підтримують їх продовження до 24 квітня.

Цікаво, що на думку більш, ніж половини опитуваних, запроваджені обмеження є оптимальними. А 28 % вважають, що вони є надто м’якими. Думки щодо введення надзвичайного стану розділились майже навпіл: 49 % підтримують,
а 43 % — ні.

Варто зауважити, що з 1 квітня посилено карантинні обмеження. Зокрема, заборонено переміщатися більш, ніж 2 особам разом, окрім службової необхідності чи супроводу дітей. Обов’язковим є носіння маски чи респіратора в громадських місцях. Гуляти у скверах, парках, зонах відпочинку також забороняється, так само, як і на дитячих та спортивних майданчиках.

Наш кореспондент