Головна Коротко Спадковий принц Ліхтенштейну Алоїз ознайомився із роботою сектору нової німецької книги при...

Спадковий принц Ліхтенштейну Алоїз ознайомився із роботою сектору нової німецької книги при Львівській національній науковій бібліотеці

216
0

У межах візиту на Львівщину Спадковий принц Ліхтенштейну Алоїза і Спадкова принцеса Ліхтенштейнська Софі відвідали Львівський Будинок вчених та ознайомились із діяльністю відділу організації фонду та книговидачі, сектору нової німецькомовної книги при Львівській національній науковій бібліотеці України ім. В. Стефаника у м. Львові.

“Ми з дружиною в Україні вперше, і для нас велика радість, що у межах цієї поїздки ми відвідали Львів. У межах поїздки також зустрічався із Президентом України Петром Порошенком. Ліхтенштейн налагоджує співпрацю із Україною на політичному, економічному, культурному рівнях, ми підтримуємо проекти України, зокрема гуманітарного спрямування”, – зазначив Спадковий принц Ліхтенштейну Алоїза.

Відтак, Спадковий принц Ліхтенштейну Алоїза оглянув видання Ліхтенштейну, а також обмінявся подарунками із Василем Ферштейем – генеральним директором Львівської національної наукової бібліотеки ім. В. Стефаника.