Головна Коротко Своєчасно отримувати пенсію і грошову допомогу через пошту зручно

Своєчасно отримувати пенсію і грошову допомогу через пошту зручно

205
0

За понад сорокарічну практику пошта зарекомендувала себе як надійний механізм із доставки пенсій, грошових допомог, які виплачують при догляді за дитиною. Листоноші за будь-якої погоди розносять пенсії та допомоги додому у зручний для одержувачів час.

Якщо ж отримувати пенсії та грошові допомоги через банківські структури, то одержувачі змушені відкривати рахунки в банках, щоб мати змогу отримати в подальшому належні їм виплати, але при цьому не враховується доступність банківських установ для пенсіонерів та малозабезпечених громадян.

Також листоноша може запропонувати Вам додаткові послуги: плату за комунальні послуги, електроенергію, телефон; оформлення передплати на газети і журнали; замовлення ліків та медичних препаратів із доставкою додому; придбання квитка на залізничний, автобусний чи авіатранспорти тощо.

Отож, якщо Ви оформите послугу отримання належних Вам пенсій та допомог через систему поштових відділень Укрпошти, увесь вище поданий перелік замовлень зможете отримати вчасно і надійно, не виходячи з домівки. Усмішка та добрий настрій Вам гарантовані!

Оксана ПАНЧИШИН, начальник ЦПЗ № 9.