Головна Коротко У Добросині Львівського району створять Центр безпеки громади

У Добросині Львівського району створять Центр безпеки громади

315
0

06 грудня у Добросинсько-Магерівській громаді відбулась зустріч представників Головного управління ДСНС України у Львівській області та керівництва громади з приводу створення у громаді центру безпеки громади.

Після проведення адміністративної реформи, саме Добросинсько-Магерівська громада взяла на себе відповідальність за подальше функціонування загону місцевої пожежної охорони “Жовківщина”, який здебільшого фінансувався за рахунок бюджету Жовківської районної ради.

В межах чотирьох громад колишнього Жовківського району було збережено та створено на базі Добросинсько-Магерівської громади Комунальну організацію “Загін місцевої пожежної охорони “Жовківщина”. Створення та функціонування загону місцевої пожежної охорони “Жовківщина” – це один із яскравих прикладів співробітництва між територіальними громадами.

На сьогоднішній день загін МПО складається із 7-ми пожежно-рятувальних підрозділів, а саме: c.Туринка, с. Любеля, с. Зіболки – Жовківська ТГ, с. Магерів, с. Бишків, с. Добросин – Добросинсько-Магерівська ТГ, смт. Куликів – Куликівька ТГ. До складу Загону МПО входить 43 чоловіка особового складу 8 одиниць спеціальної пожежної техніки.

Саме на базі місцевої пожежної команди с. Добросин та лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Добросинсько-Магерівська громада планує створити Центр безпеки.