Головна Коротко У місті Жовква, що на Львівщині, почали ремонтувати дорогу на вулиці Ярослава...

У місті Жовква, що на Львівщині, почали ремонтувати дорогу на вулиці Ярослава Мудрого

211
0

Приблизно 915 метрів нового покриття: розпочали ремонт дороги у Жовкві

Нагадаємо, що ремонтні роботи проводять в межах великого інфраструктурного проєкту ремонту транзитного кільця навколо Львова, який почали реалізовувати впродовж минулих років. Він передбачає ремонт автомобільної дороги  Т-14-25 Миколаїв-Городок-Жовква-Кам’янка-Бузька-Бібрка на різних ділянках.

У 2021 році вже завершили капітальний ремонт на ділянці дороги Т-14-25 від міста Жовква до міста Кам’янка-Бузька. Для з’єднання цієї дороги з дорогою державного значення М-09 Львів – Рава-Руська важливо було відремонтувати дороги комунальної власності на вул. Ярослава Мудрого в м. Жовква.

Ремонт цієї дороги дозволить з’єднати транспортні магістралі державного значення М-09 Львів – Рава-Руська та Т-14-25 Миколаїв-Городок-Жовква-Кам’янка-Бузька-Бібрка та організувати належне транспортне сполучення.

Роботи проводять за рахунок коштів державного дорожнього фонду передбачених Львівською ОДА та коштів місцевого бюджету Жовківської громади. В межах ініціативи запланували влаштувати приблизно 915 метрів  нового покриття.