Головна Коротко Шановні виборці Жовківського району!

Шановні виборці Жовківського району!

135
0

Постановою Верховної Ради України від 22 лютого 2014 року № 757-VII на 25 травня 2014 року призначено позачергові вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Жовківської райдержадміністрації.

Особливо це стосується виборців:

— які голосуватимуть вперше (з дня останніх виборів 2012 року до 25 травня 2014 року досягли 18-річчя);

— колишніх військовослужбовців строкової служби;

— громадян, що повернулись з місць позбавлення волі;

— громадян, які прибули із-за кордону і знялись з обліку в МЗС;

— громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Уточнити свої персональні дані виборці Жовківського району можуть за адресою:

відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Жовківської райдержадміністрації, вулиця Львівська, 40, другий поверх, місто Жовква, а також за номерами телефонів: 61-230, 61-722.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а

у разі зміни прізвища — ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Повідомляємо, що на позачергових виборах Президента України, громадяни, мають право змінити місце голосування без зміни виборчої адреси. Це стосується і громадян, які прибули з Автономної Республіки Крим на тимчасове проживання у Жовківський район.

Прийом громадян здійснюється щоденно (також у вихідні та святкові дні) з 09.00 год. до 18.00 год., обідня перерва: 13.00-14.00 год.