Головна Коротко В медичних стаціонарах області перебуває понад 1,5 тисячі коронавірусних хворих

В медичних стаціонарах області перебуває понад 1,5 тисячі коронавірусних хворих

116
0

Про ситуацію із заповненістю ліжкомісць у медичних закладах Львівщини, які приймають хворих на COVID-19 йшлося сьогодні 20 жовтня, під час брифінгу у Львівській ОДА.

Як розповів директор Новояворівської районної лікарні №1 імені Юрія Липи Григорій Мороз кількість хворих із коронавірусом, які потрапляють у медзаклад, зростає, проте лікарня повністю готова до надання медичної допомоги мешканцям.

«Спершу в нас було розгорнуто 40 ліжок в інфекційному відділенні. При наростаючій потребі ми розгорнули 100. Кількість пролікованих з 26 червня становить 500 хворих, 40 % з них – з коронавірусною інфекцією. 60 % хворих – це верифікована вірусна інфекція. На сьогодні ситуація є контрольована. І якщо буде потрібно розгортати ще додаткові ліжка, ми до цього готові», – зазначив він.

Загалом в стаціонарах області перебуває понад 1500 хворих, що становить 55,2 % зайнятості ліжкової мережі. У реанімаційному відділенні знаходиться 124 пацієнти, на апаратах ШВЛ – 37 пацієнтів. Найбільш заповненими медичними закладами є Центр легеневого здоров’я – 170 пацієнтів, Львівська обласна інфекційна лікарня – 182 пацієнти, Лікарня швидкої медичної допомоги – 215 пацієнтів, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи – 170 пацієнтів.

Серед лікарень в районах області найбільше завантаженою є  Стебницька лікарня – 96 пацієнтів. Також 112 пацієнтів перебувають Стрийській міській клінічній лікарні.

В медичних стаціонарах області перебуває понад 1,5 тисячі коронавірусних хворих

В медичних стаціонарах області перебуває понад 1,5 тисячі коронавірусних хворих