Головна Коротко В Жовківській лікарні запрацював сучасний цифровий рентген апарат, виготовлений в Японії

В Жовківській лікарні запрацював сучасний цифровий рентген апарат, виготовлений в Японії

519
0

Від 21 грудня в КНП “Жовківська лікарня” запрацював сучасний цифровий рентген апарат, який виготовлено в Японії

Про це повідомив голова Жовківської міської ради Олег Вольський.

Дане обладнання є одним із найкращих в Львівській області та відповідає усім вимогам НСЗУ. Важливо, що обстеження за електронним скеруванням сімейного лікаря робитимуть безкоштовно.

Новий рентген-апарат має чимало переваг для пацієнтів та лікарів – це висока якість знімків, зниження променевого навантаження на організм та можливість збереження результатів обстеження на цифрові носії.

Його загальна вартість 2 млн 650 тис грн, які в листопаді 2020 року профінансовані попередніми каденціями: Львівської обласної ради, Жовківської районної ради, Жовківської і Дублянської міськими радами, Куликівської селищної ради, Сопошинської, Воле-Висоцької, Туринківської, Річківської, Надичівської сільськими радами. Ми, в свою чергу, долучились до процесу закупівлі апарату, доставки в Україну, зберігання на складі та встановлення його в Поліклінічному відділені лікарні.

Дякуємо платникам податків за можливість змінювати нашу медицину та надавати якісні послуги для пацієнтів з усього колишнього Жовківського району.Особлива подяка екс-голові районної ради Роману Горбаню, голові Куликівської селищної ради Лілія Бова, колишньому міському голові Дублян Василь Попович, колишньому сільському голові Сопошина Михайлу Яху, депутату Львівської облради Андрій Дума та усім, хто долучився до реалізації даного проекту, – повідомив Олег Вольський.