Головна Коротко Гарний приклад торгівлі

Гарний приклад торгівлі

189
0

Перший скромний ювілей відзначили минулого тижня у жовківському магазині «Мікс», що знаходиться у підвальному приміщенні критого ринку. За такий невеликий проміжок діяльності у крамниці дитячого і дорослого одягу зуміли розширити асортимент настільки, що задовольнять смаки найвибагливішивіших. А вміння запропонувати товар, ознайомити з гамою кольорів і розмірів, порадити і підказати покупцям  – це вже заслуга самих продавців, котрі, до речі, тут завжди ввічливі та усміхнені.

Тож на п’ятиріччя «Міксу», а це 19 листопада,  заздалегідь запрошували у рекламній вивісці. Окрім урочистого  антуражу, покупців приємно здивували святковими знижками – мінімальна 10%, а за умови купівлі більш як на 500 гривень – 15 %. Окрім того,  для кожного відвідувача передбачена була  безпрограшна лотерея. На весь асортимент побутової хімії діяла 30-відсоткова знижка.

Надалі перед Миколаєм, Новим роком у «Міксі» також діятимуть святкові знижки. Такий ринковий підхід торгівлі — не тільки реклама закладу, збільшення обсягу виторгу, а й  гарний приклад для інших власників крамниць.  Бо святкові знижки діють у європейських країнах, а у нас чомусь попит породжує збільшення ціни, особливо на продукти перед новорічно-різдвяними святами.

 Уляна Головенько.