Головна Коротко Жовківчани допомагають прикордонникам

Жовківчани допомагають прикордонникам

290
0

У неспокійний для нашої держави час люди з розумінням відносяться до потреб Української армії, яка стоїть на захисті національної безпеки і територіальної цілісності України.

У зв’язку з підвищеним рівнем бойової готовності підрозділів Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України, формування мотоманеврених груп та з метою їх всебічного забезпечення сільськогосподарські виробники району надали допомогу прадуктами харчування. Зерно, картоплю, овочі, борошно, крупи та іншу сільськогосподарську продукцію зібрали і передали прикордонникам фермерські господарства "Олексин", "Діон", "Стандарт", "Сорока", "Бішко", "Лелик", "Кушпіт" товариства з обмеженою відповідальністю "Зорепад", "Агро Фрутіка Бишків", "Птахорепродуктор", приватне сільськогосподарське підприємство "Богдан", Львівська філія УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Ми усі прагнемо миру і спокою, вболіваємо за майбутнє України. Розуміючи ситуацію, в якій опинилася наша держава, підтримаймо Збройні Сили, які нині виконують важливу місію захисту територіальної цілісності, національної безпеки.