Головна Коротко Жовківщина збагатилась досвідом на форумі у Польщі

Жовківщина збагатилась досвідом на форумі у Польщі

131
0

Делегація з Жовківщини, єдина з України, яку очолила голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур та провідні підприємці району, зокрема керівник ТОВ «Росана» Ростислав Гапон і директор ТзОВ «Автосвіт» Юрій Семочко, взяла участь в ІІІ економічному форумі Белхатівського повіту у Польщі.

Учасники мали можливість побачити і почути багато цікавого і корисного. Зокрема дізнатись, як місцеві підприємці використовують лекції про захист інформації, етику поведінки, про те, як успішно вести бізнес та дискусійні панелі, як для мешканців підготовлені стенди з пропозиціями понад 60 місцевих компаній. Окрім цього, відбувся показ моди для жінок та чоловіків бізнесового стилю, виставка автомобілів, зокрема й електромобіля.
«Форум має показати місцевим підприємцям найкращі шляхи розвитку», — пояснив староста Белхатівського повіту Вальдемар Вищаховський, який є ініціатором цієї події.

Делегація з України поспілкувалася з польськими бізнесменами та підприємцями. Під час зустрічі польською стороною запропоновано умови для співпраці з підприємствами Жовківщини та залученням інвестицій в розвиток району.

Наш кореспондент.