Головна Культура Ігри розуму та оркестровий концерт: які заходи відбудуться на Львівщині у День...

Ігри розуму та оркестровий концерт: які заходи відбудуться на Львівщині у День молоді

142
0
Group of young people having fun in park, sitting on the grass

Цьогоріч вперше за час незалежності День молоді в Україні відзначають в Міжнародний день молоді – 12 серпня. Щороку ООН визначає окрему тему для відзначення цього свята. Тема цього року  – «молодь, яка вражає».

Сьогодні молодь робить великий внесок, щоб наблизити перемогу України через її роботу на різних фронтах: інформаційному, волонтерському, спортивному, освітньому, культурному, економічному тощо.

З нагоди відзначення Міжнародного дня молоді Управління молоді та спорту Львівської ОВА спільно з Львівським обласним молодіжним центром організовує низку заходів.

Розповісти про сміливу, сильну, невтомну молодь Львівщини, що вражає, покликаний спільний проєкт ТРК Перший Західний та молодіжного центру. Під час панельної дискусії на спеціальному ефірі розкажуть про молодих людей, що зробили значний внесок у розвиток нашої країни протягом року у шістьох сферах: волонтерство, освіта, культура, підприємництво, спорт, а також оборона.

«Вже шостий місяць поспіль наша країна тримає мужньо оборону від окупантів, що увірвалися на нашу землю. Першими, хто зумів швидко налагодити волонтерську роботу, хто не боявся брати в руки зброю, хто виходив на акції у різних країнах світу, була молодь. У святковий день ми хочемо особливо закцентувати на такій активній позиції молодих людей, на їх працьовитості та залученості до виборювання нашої перемоги. Цей ефір точно надихне ще більше молоді до активних дій та вкотре покаже старшим людям, що молодь нашої країни – та, якою варто гордитись», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Розпочнеться день з акції «Молода кров для ЗСУ». О 08:30 у Львівському обласному центрі служби крові усі охочі можуть здати кров для наших воїнів.

З 11:00 в Італійському дворику можна буде відвідати виставку політичного плаката «Україна понад усе!» авторства знаних українських художників, зокрема Нікіти Тітова, Дмитра Дзюби та Дмитра Журавля. Партнерами події є громадські організації «Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні» та «Міжнародне мистецьке об’єднання «Civitas LEOPOLIS».

Також 12 серпня о 17:00 на проспекті Свободи на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбудеться Патріотичний концерт оркестру Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України. Впродовж дня на цій локації також експонуватиметься виставка  «Зброя перемоги».

Крім того, 12 серпня о 18:30 відбудеться благодійна гра «MindGame» у приміщенні MolodoZeleno за адресою вул. Джерельна, 20. В одній команді участь можуть брати від 4-х до 10 гравців. Необхідно попередньо зареєструвати команду до 11 серпня (16:00 год) за посиланням.

Відбудуться заходи з нагоди Дня молоді і в громадах Львівщини. До прикладу, у Куликові відкриють молодіжний простір «Амбіт-Hall», що слугуватиме місцем розвитку та відпочинку. У Стрию організовують благодійну інтерактивну виставку «Емоції», де молодь представить свої власні творчі роботи: фотографії, картини, графіку та відеоролики, створені у час війни. Під час виставки також відбудеться презентація віршів, пісень, танців, які створені в час війни. У виставці братиме участь і внутрішньо переміщена молодь. Також проведуть майстер-клас з чорно-білої графіки, як засіб арттерапія для молоді.

У більшості будуть відбуватися благодійні турніри, квести, ярмарки, велопробіги, концерти молодих виконавців, нагородження молодіжних лідерів, кінопокази просто неба, тренінги про молодіжне лідерство. Загалом міські та селищні ради області запланували понад сотню молодіжних заходів.

Додаткова інформація на сторінці Молодь Львівщини та Львівського обласного молодіжного центру.