Головна Культура Після ремонту відновила роботу бібліотека на Львівщині

Після ремонту відновила роботу бібліотека на Львівщині

573
0

На урочисте відкриття завідувач бібліотеки запросила читачів та їх батьків, вчителів і колег з інших бібліотек. У рамках заходу юні читачі — учні місцевої загальноосвітньої школи — порадували присутніх чудовими ліричними виступами та віршами про книгу, адже вона є головним атрибутом бібліотеки.

Велику вдячність завідувач бібліотеки Лідія Стецина висловила голові Жовківської РДА Надії Щур, міському голові Миколі Зіньку — за фінансування капітального ремонту закладу, а керівнику відділу культури і туризму Жовківської РДА Галині Фесюк та директору ЦБС Марії Довгань — за організаційну підтримку при проведенні робіт.

Своєю чергою Надія Щур привітала присутніх із входинами та зазначила: «Збереження і розвиток бібліотечної системи сьогодні є вкрай важливим, особливо в епоху технічного прогресу. Приємно, що на відкритті бібліотеки є діти, тому, сподіваюся, що книгозбірня стане їхнім улюбленим місцем. Бажаю, щоб у цю оновлену бібліотеку приходило багато користувачів, і щоб цей заклад став центром освіти і дозвілля для равчан». Під час вітального слова керівник району подарувала бібліотеці набір книг, що є дуже вагомо для закладу. Також очільниця району відзначила Подяками Жовківської райдержадміністрації за вагомий особистий внесок у виконання робіт з проведення ремонту приміщень бібліотеки для дітей та музичної школи у місті  мера Рави-Руської Миколу Зінька, завідувача бібліотеки Лідію Стецину, підрядника Сергія Кір’янова.

Із вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу культури і туризму Галина Фесюк, яка спрезентувала бібліотеці книгу о. Клиементія Стасіва, що цього року отримала аж дві нагороди: “Золота Книга України” та “Книга року” .

До поздоровлень долучився міський голова Микола Зінько, директор ЦБС Марія Довгань, заступник директора у роботі з дітьми Надія Хомишин та колеги по роботі.

Привітала колектив бібліотеки та її читачів і завідувач Рава-Руської бібліотеки для дітей Лідія Стецина, яка підкреслила, що бібліотека – це не просто книгосховище, а центр духовного розвитку і спілкування між людьми будь-якого віку.

Маємо надію, що сюди приходитимуть не лише, щоб взяти книги або прочитати їх в читальному залі, а й для творчого розвитку.

Наш кореспондент.