Головна Культура «Щоденник незламних доріг»: у Львівській філармонії відбувся музично-мистецький захід до Дня пам’яті...

«Щоденник незламних доріг»: у Львівській філармонії відбувся музично-мистецький захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

110
0

20 лютого у Львівській національній філармонії ім. Мирослава Скорика відбувся музично-мистецький захід «Щоденник незламних доріг». У фойє розмістили атрибути пов’язані з тематикою Революції Гідності – шини, щити, каски тощо, адже мета дійства – вшанувати пам’ять всіх, хто загинув на Майдані 9 років тому.

«Сьогодні ми вшановуємо подвиг учасників Героїв Небесної Сотні, які відстоювали право українців на власний вибір та свободу. Ці герої віддали своє життя за можливість будувати європейську Україну. Сьогодні ми повинні захистити цей вибір. Ми впевнені, що подолаємо ворога у цій війні та вистоїмо, як це зробили воїни Майдану», – зазначають організатори «Щоденника незламних доріг».

В межах заходу на сцені прозвучала тематична поезія, спогади учасників Революції Гідності, музичні твори та пісні. Зокрема, доробки Якова Степового «Прелюдія пам’яті Тараса Шевченка»; Самуеля Барбера «Adagio for Strings»; Людвіга ван Бетховен «Ода до радості»; Олександра Білаша, Дмитра Павличка «Два кольори»; Володимира Івасюка, Дмитра Павличка «Над морем»; Назара Савко «Дорога»; Ірини Долі «Останні барикади» та «Ми разом»; Андрія Капраля «Ще не час летіти до небес». А також всесвітньо відома композиція «Пливе кача».

Учасниками проєкту є малий склад симфонічного оркестру філармонії, квінтет Гарнізонного храму св. апостолів Петра і Павла; співаки Назар Савко, Ірина Доля, Андрій Капраль; актори Юрій Чеков, Ярослав Нудик.