Головна Листи «50 Франкомобілів для Перемоги»: ще чотири автомобілі відправили зі Львівщини для ЗСУ

«50 Франкомобілів для Перемоги»: ще чотири автомобілі відправили зі Львівщини для ЗСУ

22
0

Проєкт стартував напередодні Нового року у співпраці Дрогобицької РВА та Благодійного Фонду «КОЛО».

З Дрогобицького району на фронт до захисників відправили ще чотири позашляховики. Автомобілі поїдуть на передову в межах спільного проєкту Дрогобицької РВА та БФ «Коло» – «50 Франкомобілів для Перемоги».

«Разом з Дрогобицькою районною військовою адміністрацією ми об’єднуємо зусилля представників влади, представників бізнесу, активних українців і волонтерів задля забезпечення військових автівками. Мета – 50 Франкомобілів, для яких потрібно знайти фінансування, придбати і пригнати з-за кордону, відремонтувати за потреби до належного стану і відправити нашим Захисникам. У межах проєкту звітуємо про 7 авто, які ми разом з Дрогобицькою РВА встигли передати цього року військовим і спеціальним структурам», – зазначають на фейсбук сторінці Фонду.

Креативна команда на чолі з керівником БФ «КОЛО» Олександром Юрковим розробила навіть брендові наліпки із зображенням Івана Франка.

«Так ці чотириколісні «звірі» привезуть нашим Захисникам і Захисницям ще й переможний дух нашого Каменяра з Франкового краю. А нас це мотивує ще більше працювати на перемогу. Нам важливо щодня бути сильним тилом, триматися і надалі всім разом, і ні на мить не опускати руки», – зазначив очільник Дрогобиччини.