Головна Листи Асоціація «Ради Львівщини» передала громадам Самбірщини спортінвентар від UNICEF

Асоціація «Ради Львівщини» передала громадам Самбірщини спортінвентар від UNICEF

170
0

Виконавчий директор Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Данило Сороковий у середу, 5 жовтня, відвідав Самбірський район.

«Із керівниками громад обговорили проблематику опалювального сезону, грантову та інвестиційну підтримку. Адже ключове завдання Асоціації на даний момент підтримувати комунікаційно громади у їх взаєминах із міжнародними фондами і донорами. Мусимо на постійній основі обговорювати з іноземними партнерами підтримку, яку вони можуть надати громадам», – зауважив Данило Сороковий.

У межах візиту Асоціація передала громадам Самбірщини спортивні бокси від дитячого фонду UNICEF Ukraine та Української освітньої платформи у межах проєкту з розвитку мережі дружніх до дитини просторів «Спільно» у західних областях України.

«Всередині металевих і картонних боксів – футбольні, волейбольні, баскетбольні м’ячі, волейбольна сітка, свистки, жилетки для командної гри, шахи.

Загалом Львівщина отримала 650 таких боксів, які ми вже завершуємо передавати в громади області», – розповів Данило Сороковий.