Головна Листи Біла села Блищиводи на Жовківщині невідомі злили в річку паливно-мастильні матеріали

Біла села Блищиводи на Жовківщині невідомі злили в річку паливно-мастильні матеріали

352
0

Сьогодні близько 20.00 Ігор Муравський отримав від старости невтішну інформацію, про те що поблизу села Блищиводи на перехресті дороги, яка веде в село Смереків, відбувся злив невідомої речовини.

Прибувши на місце разом з начальником відділу надзвичайних ситуацій Жовківської міської ради Міша Левицький, побачив жахливу картину,сліди від великого вантажного автомобіля і канава приблизно 70 метрів довжиною і шириною близько 2 метрів покрита смолянистою рідиною із різким запахом паливно – мастильних матеріалів . Про це відразу було повідомлено державну екологічну інспекцію у Львівській області і Національну поліцію. – повідомляє Ігор Муравський.

Виїхавши на місце злочину, працівники слідчо-оперативної групи здійснили невідкладні слідчі дії. На місці події також були присутні і місцеві мешканці, і підприємець, який за декілька метрів на початку села Блищиводи, на площі 5 га вирощує екологічну продукцію, яка сертифікована Європейським союзом.

Завтра в першій половині дня прибуде лабораторія державної екологічної інспекції у Львівській області, яка відбере взірці грунту і води. Про загрозу і небезпеку буде відомо після офіційних висновків лабораторії.

Прохання до свідків події, а також водіїв транспортних засобів , може хтось звернув увагу на автомобіль, який ймовірно причетний до злочину просимо написати в приват,або надати інформацію у Жовківське відділення поліції.

Дякуємо всім за оперативність і надіємось на швидке розкриття злочину і покарання винних.