Головна Листи Благодійники з Німеччини передали дитячим закладам Львівщини продукти, засоби гігієни, дитячі візочки...

Благодійники з Німеччини передали дитячим закладам Львівщини продукти, засоби гігієни, дитячі візочки та побутову техніку

89
0

До маленьких вихованців дитячих закладів Львівщини завітала німецька допомогова організація «People for People e.V. Ukraine Aid Fulda» на чолі з Віктором Куксгаузеном та представники німецького відділення ініціативи «Chefs against war» (Кухарі проти війни) Штефан Фаулстіх і Франк Німан.

Благодійники подарували дітям різдвяні смаколики та іграшкових динозавриків. Вони також передали пакунки з дитячим харчуванням, засобами гігієни, дитячими візочками та побутовою технікою.

Загалом ініціатива «Кухарі проти війни» у Німеччині зібрала чотири автомобілі різдвяної допомоги для дитячих закладів України.

Штефан Фаулстіх є відомим німецьким кулінаром і власником ресторану. Разом з Франком Німаном він консультує освітні заклади Європейського Союзу з питань харчування.

Від початку війни у межах ініціативи «Кухарі проти війни» наші друзі активно допомагають українцям, які знайшли прихисток у Фульді, а також дітям з особливими потребами із зони бойових дій, яких евакуювали на Львівщину.