Головна Листи Будівництво фортифікацій триває: зі Львівщини на Сумщину відрядили майже 70 будівельників

Будівництво фортифікацій триває: зі Львівщини на Сумщину відрядили майже 70 будівельників

119
0

Львівська ОВА почала будувати фортифікації на території Сумської області.

Напередодні під головуванням голови Сумської ОВА Володимира Артюха відбулась виробнича нарада щодо будівництва фортифікаційних споруд вздовж кордону. Від Львівської ОВА участь у нараді взяв заступник начальника адміністрації Юрій Бучко та т.в.о. начальника управління капітального будівництва Роман Дуля.

Нагадаємо, що Львівська ОВА почала будувати фортифікації на території Сумської області. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 року № 1415 «Деякі питання підвищення обороноздатності держави на період воєнного стану в Україні», львівські будівельники та інженери активно споруджують взводні опорні пункти та невибухові загородження.

«Захист наших кордонів – це наше основне завдання на зараз. Всіма своїми діями та засобами допомагаємо нашим воїнам, забезпечуємо їм захист та безпеку на вогневих рубежах, мобілізовуємо свої сили і ресурси для виконання поставлених завдань! Обсяги земляних робіт великі, працюємо 24/7! Задля виконання поставлених завдань, Львівщина відрядила на Сумщину близько 70 будівельників і 12 одиниць техніки. Для нарощення темпів виконання поставлених цілей, стоїть завдання щодо збільшення на будівництві як і працівників так і техніки, над цим також працюємо!», – про це повідомив Юрій Бучко.

Вздовж кордону та оборонної лінії триває спорудження трьох смуг фортифікацій, загальною довжиною понад 2000 км. Крім спорудження лінії фортифікацій, спеціальні підрозділи з нашого регіону займаються розмінуванням територій, які постраждали від poсійcької окупації. Детальніше про це читайте за посиланням – https://loda.gov.ua/news/96611