Головна Листи Черговий вантаж з спеціальним харчуванням від німецьких виробників передали військовослужбовцям львівської 80-ої...

Черговий вантаж з спеціальним харчуванням від німецьких виробників передали військовослужбовцям львівської 80-ої бригади

63
0

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак спільно з партнерами Львівської обласної ради громадською організацією Стронг Лайф, Любомиром Дичко та підприємцем з Німеччини Віктором Куксгаузеном передали для військовослужбовців гуманітарну допомогу від німецької благодійної організації Köln hilft.

Віктор Куксгаузен розповів, що від початку повномасштабного вторгнення в Україну об’єднався з друзями, щоб передавати допомогу українцям. «Розпочинали самі, а зараз співпрацюємо з різними благодійними організаціями Німеччини, а також з виробниками. До прикладу, цей сьогоднішній вантаж передав виробник спортивного харчування”, – пояснив благодійник.

Загалом волонтери громадської організації «Стронг Лайф» довезли вантажі з гуманітарними товарами у понад 160 пунктів призначення по всій Україні.

«Спільно з німецькими та українськими друзями продовжуємо допомагати нашим захисникам. Дякую від імені Львівської обласної ради нашим партнерам за підтримку, яка наближає нашу перемогу», – наголосила Ірина Гримак.