Головна Листи Громадам Львівської області передали ще 8 «Школяриків»

Громадам Львівської області передали ще 8 «Школяриків»

288
0

Городоцька, Золочівська, Великомостівська, Радехівська, Червоноградська, Судововишнянська, Сокальська громади сьогодні, 11 квітня, отримали ключі від нових шкільних автобусів.

Це чергова партія із 126 «Школяриків», закуплених за кошти обласного бюджету та освітньої субвенції з держбюджету (143 млн грн) і за співфінансування територіальних громад (160 млн грн).

«8 шкільних автобусів передаємо 7 громадам. Це передостання партія за контрактом 2022 року. Поставку ще 9 «Школяриків» очікуємо вже 14 квітня.

У 2023 році є запити від громад на закупівлю 82 автобусів», – підкреслив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Сергій Касян, голова Сокальської територіальної громади, якій сьогодні передали два автобуси, розповів, що в 2022 році для потреб ЗСУ було мобілізовано 4 «Школярики».

«Наша громада складається з 60 населених пунктів, тому питання підвозу дітей до шкіл для нас є актуальним. Усього ми маємо 14 автобусів. Завдяки новим «Школярикам» ми усунемо дефіцит в шкільному транспорті.

Частка співфінансування закупівлі автобуса від нашої громади – 50%», – зауважив Сергій Касян.

Начальник відділу освіти, культури та туризму Великомостівської громади Галина Булик поінформувала, що на фронт ними було передано 1 «Школярик», загалом же громада відтепер має 6 автобусів.