Головна Листи Історії пацієнтів Superhumans Center: Денис Кривенко отримав поранення на Бахмутському напрямку

Історії пацієнтів Superhumans Center: Денис Кривенко отримав поранення на Бахмутському напрямку

182
0

Денис Кривенко зараз не лише пацієнт Superhumans Center, а ще й член команди клініки. Зараз хлопець мріє повернутися за кермо автомобіля та проїхатися на велосипеді.

У рідному Кропивницькому Денис працював формувальником на ливарному заводі «Металіст». Велика війна застала його у відпустці. На початку березня 2022 року він вивіз свою маму та молодших брата і сестру у безпечне місце, а сам пішов до військкомату.

Воював хлопець на передовій у складі 57 мотопіхотної бригади. Поранення отримав 3 січня 2023 року. Тоді з побратимами утримували від ворога дорогу на Бахмут.

«Ми прикривали відхід підрозділу, коли потрапили під обстріл. Я зрозумів, що втратив обидві ноги та руку. Був у свідомості. Побратими наклали турнікети та несли мене 2,5 кілометри до місця евакуації. Дорогою я і сміявся, і плакав, і прощався вже з ними, і гімн України співав», – ділиться спогадами захисник.

Далі спогади вже про реанімацію. За 5 днів почав пробувати сідати, а потім заповнив заявку до Superhumans.

«Я подавався на кілька програм, однак Superhumans запропонували мені допомогу найшвидше. Зараз я уже отримав протези та щодня тренуюся, щоб повернутися до активного життя», – каже хлопець.

Денис докладає надзусилля, щоб якомога швидше відновитися, адже має важливу мету — бути підтримкою та опорою для інших superлюдей на шляху до їх мрій. Зараз він готується здобути необхідну освіту та стати психологом першого контакту в нашому центрі.