Головна Листи Ключове за добу: евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще понад пів сотні...

Ключове за добу: евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще понад пів сотні людей

85
0

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Також минулої доби евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 55 людей, а до Перемишля зі Львівської області вирушили 1436 осіб.

«Із Польщі у Кам’янка-Бузьку громаду передали пожежний автомобіль. Допомогу надала гміна Водинє, яка є партнером нашої громади з 2016 року», – поінформував Максим Козицький.

Він додав, що Самбірщину відвідали представники німецької громади Планкенфельс, які прибули вчергове з гуманітарною місією. За час повномасштабної війни у Рудківську громаду передали автобус, генератори й ліхтарики для шкіл, спальні мішки й каремати, одяг і взуття, засоби обігріву та потрібні речі для військових.

«Громада Кракова та Краківський водоканал передали гуманітарну допомогу для медичної сфери Дрогобицької громади – матраци, постіль, пледи, рушники, ковдри, дезінфікуючі розчини, антисептики, побутову хімію», – зазначив Максим Козицький.

Також очільник Львівщини повідомив, що у Новоскварявській школі Львівського району відкрили «Клас безпеки» у якому діти дізнаються, як діяти в разі небезпеки, а також практикуватимуться у наданні першої домедичної допомоги, пожежній і мінній безпеці, знанні правил дорожнього руху.