Головна Листи Ключове за добу на Львівщині: в УКУ відкрили іменний стипендійний фонд Юрія...

Ключове за добу на Львівщині: в УКУ відкрили іменний стипендійний фонд Юрія Осадчука

76
0

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Він поінформував також, що в Українському католицькому університеті відкрили іменний стипендійний фонд захисника Юрія Осадчука з Кам’янки-Бузької, який загинув 15 жовтня під час виконання бойового завдання. Стипендійну підтримку запровадили з ініціативи родини Юрія. Її надаватимуть студентам факультету прикладних наук.

«КНП СМР «Старосамбірська районна лікарня» отримала сучасний апарат УЗД діагностики Toshiba 500 високого класу від благодійного Фонду Сімʼї Доскіч та за сприяння інших меценатів. Тепер у поліклінічному відділенні медзакладу зможуть не тільки проводити ультразвукові дослідження, але й діагностику ЕХО серця для пацієнтів, які цього потребують», – уточнив Максим Козицький.

Стартувала Програма транскордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027». В межах першого конкурсного відбору проєкти можуть подавати некомерційні організації. Прийматимуть їх до 31 липня за пріоритетами «Довкілля» та «Здоров’я». Умови та деталі програми за посиланням.

«Понад 250 тисяч гривень зібрала громада міста Пустомити на ремонт волонтерського автомобіля. Цією машиною здійснили понад 30 поїздок на передову», – додав Максим Козицький.

Наступного тижня стартує Національний мультипредметний тест. У Львівській області зареєструвалися на нього 23 тисячі учасників, що на 5 тисяч більше ніж минулого року. Тестування проведуть на комп’ютерах. З міркувань безпеки публічно не оприлюднюватимуть адреси центрів тестування та час проведення. Що треба знати про цьогорічний НМТ читайте за посиланням.