Головна Листи Ключове за добу: в Львівській області чотири рази лунав сигнал тривоги через...

Ключове за добу: в Львівській області чотири рази лунав сигнал тривоги через ворожу авіацію

66
0

За добу, що минула, на Львівщині чотири рази звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Чотири рази сирени сповіщали про повітряну тривогу – 14 березня о 13:02, 14:32, 16:28 та о 19:23. В усіх випадках була небезпека ракетного удару з МіГ-31 з території росії. Загроза не справдилась. На Львівщині спокійно. Сьогодні о 09:46 сирени знову сповістили про небезпеку. Повітряна тривога досі триває”, – зазначив очільник Львівщини.

Також минулої доби евакуаційними потягами зі зон активних бойових дій на Львівщину приїхали ще 73 людини, а до Перемишля з нашої області чотирма потягами вирушили 934 особи.

“У Бориславі на фасаді школи №5 відкрили пам’ятну дошку її випускнику. Василь Мацько – військовослужбовець прикордонних військ, загинув у бою з російськими окупантами на Донецькому напрямку 23 листопада 2022 року. Вічна пам’ять Герою!”, – наголосив Максим Козицький

Німецька благодійна організація Leben HELFEN Leben e.V надала продуктові набори родинам, які постраждали через падіння ворожої ракети у Золочівському районі 9 березня.

“Нас підтримує весь світ. Військовий пенсіонер Стівен Віконт з Канади від початку повномасштабної війни здійснив 200 поїздок в Україну із волонтерськими місіями, а це 80 тисяч кілометрів. Разом із The Canada Way привіз гуманітарну допомогу в Запоріжжя, Херсон, Ізюм та інші міста нашої держави. Цього разу канадійці допомогли Центру надання соціальних послуг у Городку. Забезпечили його продуктами та пледами”, – резюмував Максим Козицький.