Головна Листи Лісівники Жовківщини приділяють важливу увагу охороні диких тварин

Лісівники Жовківщини приділяють важливу увагу охороні диких тварин

393
0

Калейдоскоп успішних зачинів

Тенденція до розвитку мисливського господарства в Україні стимулює державні лісові господарства запозичувати європейські методи господарювання на мисливських угіддях. Сьогодні лісівники приділяють важливу увагу охороні диких тварин, створюючи належні умови для збільшення їх чисельності.

З метою обміну досвідом,  перейняття корисного у сусідів та партнерів, а також і запозичення новітнього у розвитку мисливської галузі колектив державного підприємства “Рава-Руське лісове господарство” у останній день літа брав участь у ІІ Міжнародному фестивалі “Мисливська ватра”, що відбувся у ландшафтному парку міста Сколе.

У другий день навчального року в міському будинку дитячої та юнацької творчості м. Рави-Руської зібралися діти із навколишніх шкіл Равщини, щоб  з допомогою олівців та паперу дати зрозуміти, яке значення дерев у житті людини та як потрібно себе поводити в лісі.

Цей конкурс малюнка, організований ДП «Рава-Руське ЛГ» зібрав талановитих учасників,  у яких – багата душа та які вміють бачити прекрасне — красу лісу.

Вибирати переможців виявилось надзвичайно складно, розповіли лісівники, адже всі роботи були неймовірні, кожен малюнок відображав почуття дитини.

Призерами стали: І місце — Аліна Конишева (учениця 5 класу НВК “Рава-Руська школа-гімназія”), ІІ — Владислав Фролов (5 клас, Рава-Руська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) та ІІІ місце — Ростислав Горбань (п’ятикласник Рава-Руського ліцею).

У рамках акції  «Перше дерево для першокласника»,  працівники ДП «Рава-Руське ЛГ» втілювали у життя відповідальну, важливу місію — допомагали дітям посадити своє перше дерево та вчили за ним доглядати.

Перше дерево дитини  лісівники вирішили зробити іменним, повісивши бирку з ім’ям учня, тому з легкістю можна буде віднайти своє дерево, навіть якщо пройдуть роки.

Посаджені  деревця тендітними рученятами учнів Великогрибовицької та Лавриківської шкіл згодом стануть окрасою пришкільних ділянок та подвір’їв.

Наш кореспондент