Головна Листи Ліцей імені Героїв Крут у Львові просить долучитися до збору коштів на...

Ліцей імені Героїв Крут у Львові просить долучитися до збору коштів на придбання дронів

10
0

Вихованці Львівського ліцею імені Героїв Крут організували збір на FPV-дрони для бійців 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила

«Цього року ліцеїсти-крутяни випускних взводів знову в особливий спосіб подякують Збройним Силам України за можливість навчатися. З огляду на теперішні найбільші потреби наших воїнів випускники ліцею імені Героїв Крут зініціювали, а решта взводів – долучилися зборами на FPV-дрони. Саме ці дрони допомагають очищати землю і стримувати заброд.

Від імені крутян та наших друзів дрони будуть передані в уславлену боями 24 окрему механізовану бригаду імені короля Данила», – розповіли у ліцеї імені Героїв Крут.

З огляду на завершення навчального року, крутяни кидають заклик до всіх школярів, а в першу чергу – до випускників, відплатити загарбникам за всі нічні чи денні повітряні тривоги, за обстріли та руйнування.

«Долучайтеся і зробіть так, як каже ваша честь! Запрошуємо поширювати та долучатися! Зберемо на FPV-дрони! Подякуймо ЗСУ за навчання!», – зазначили організатори.