Головна Листи Львівщина щодня приймає евакуаційні потяги та автобуси з зони бойових дій: як...

Львівщина щодня приймає евакуаційні потяги та автобуси з зони бойових дій: як безоплатно виїхати з області за кордон

125
0

Загалом від понеділка евакуаційними автобусами у нашу область прибули 346 осіб, їм допомагають волонтери медико-психологічної допомоги, які чергують на вокзалі цілодобово.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Вночі на Львівщину зі сходу України двома автобусами евакуювали 156 людей, нещодавно прибули ще 114. Серед них багато людей старшого віку, а також з інвалідністю. Частина залишилася у Львівській області. Решта – поїхали за кордон.

Очільник області розповів, як зі Львівщини безкоштовно виїхати за кордон – якщо ви (ваші близькі) перебуваєте в областях, де тривають активні бойові дії і плануєте приїхати у Львівську область, а звідси – в інші країни, для виїзду у Польщу можна скористатися безкоштовними автобусами від польської системи «Птах».

Коли прибудете у Львів евакуаційним автобусом чи потягом, запитайте про таку можливість у наших волонтерів медико-психологічної допомоги, які чергують на Головному залізничному вокзалі Львова цілодобово.

«Львівщина залишається єдиною областю в Україні, яка щодня приймає евакуаційні потяги. Також декілька разів на тиждень до нас прибувають евакуаційні автобуси. Ними приїжджають люди з міст і сіл, де тривають активні бойові дії. Усіх їх зустрічають волонтери медико-психологічної допомоги, яку Львівська ОВА разом з партнерами розгорнула на вокзалі з перших днів повномасштабної війни», – підкреслив Максим Козицький.

Якщо ви готові стати волонтером медико-психологічної допомоги, навіть на кілька годин в тиждень, заповніть форму.