Головна Листи Львівська ОВА закликає громади вжити заходи щодо економії електроенергії на територіях

Львівська ОВА закликає громади вжити заходи щодо економії електроенергії на територіях

10
0

Це дозволить запобігти застосуванню обмежень електропостачання та збалансувати енергосистему.

У зв’язку зі збройною агресією російської федерації, обстрілами та виведенням з ладу енергетичного обладнання, з метою збалансування об’єднаної електроенергетичної системи та запобіганню застосування обмежень постачання електричної енергії Львівська ОВА просить вжити невідкладних заходів щодо економії електроенергії на територіях територіальних громад.

«Ми звертаємось до громад, щоб вони переглянули графіки ввімкнення та вимкнення вуличного освітлення, зменшивши інтенсивність. Також розглянули доцільність роботи фонтанів, освітлення фасадів будинків, пам’ятників. Все для того, щоб збалансувати нашу енергосистему та уникнути вимкнень», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Також, голів ОТГ просять провести роз’яснювальну роботу серед представників малого та середнього бізнесу щодо зменшення споживання електроенергії закладами бізнесу, в тому числі зменшення її використання для рекламних щитів і вивісок. А також довести до керівників бюджетних організацій щодо необхідності вжиття заходів з економії електроенергії.

Нагадаємо, після останніх ракетних ударів, українській енергосистемі важко втримати баланс виробництва та споживання електроенергії.

Про аварійні відключення електроенергії у Львівській області наразі не йдеться. Але важливо допомогти енергосистемі.

Так, щоб не довелося застосовувати погодинні відключення, не вмикайте енергоємні електроприлади з 19:00 до 22:00. Обмежте одночасне увімкнення таких приладів.

Також вимкніть з розеток усі прилади, якими не користуєтесь, а для освітлення застосовуйте енергозберігальні лампи.

Про які енергоємні прилади йдеться: кондиціонер, електрочайник, порохотяг, бойлер, обігрівач, праска, пральна машина, мікрохвильова піч, електропіч.