Головна Листи Львівська ОВА запрошує на стажування: набір продовжили до 26 березня

Львівська ОВА запрошує на стажування: набір продовжили до 26 березня

104
0

Участь у програмі стажування «Академія перших можливостей» можуть взяти кандидати з досвідом роботи в проєктному управлінні.

Львівська обласна військова адміністрація оголошує набір групи стажерів з проєктного менеджменту для участі в програмі стажування «Академія перших можливостей». Усі охочі можуть покращити навички у сфері проєктного менеджменту, розкрити свій потенціал, а також здобути практичний досвід управління проєктами на державному рівні.

Перелік вимог до потенційних стажерів можна переглянути за посиланням. Якщо ви відповідаєте усім критеріям, заповніть онлайн-анкету. Термін подачі заявок продовжили до 26.03.2023. Набір кандидатів відбувається поетапно:

  • ознайомтеся з умовами стажування та критеріями відбору, які описані в оголошенні;
  • заповніть онлайн-анкету кандидата;
  • якщо ваші знання та навички відповідають нашим критеріям, ми запропонуємо пройти індивідуальну співбесіду, де ви зможете зустрітися з нашою командою та дізнатися більше про програму стажування;
  • після проходження співбесіди, ми повідомимо вас про результати відбору.

Щоб дізнатись детальну інформацію, звертайтесь у відділ персоналу та нагород апарату ЛОДА за тел: 2-999-112. Презентація програми – тут.